Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Success
fr: Succès

en: Amount
fr: Montant

en: Operation
fr: Opération

en: Country Code
fr: Code pays

en: Telephone number
fr: Numéro de téléphone

en: @label (disabled)
fr: @label (désactivé)
