Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Yes
it: Sì

en: Success
it: Riuscito

en: Amount
it: Importo

en: Operation
it: Operazione

en: Country Code
it: Codice Paese

en: Telephone number
it: Numero di telefono
