Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Success
nl: Succes

en: Amount
nl: Bedrag

en: Operation
nl: Bewerking

en: Country Code
nl: Landcode

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: @label (disabled)
nl: @label (uitgeschakeld)
