Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Amount
oc: Montant

en: Operation
oc: Operacion
