Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Success
ro: Succes

en: Amount
ro: Suma

en: Operation
ro: Operație

en: Telephone number
ro: Număr de telefon

en: @label (disabled)
ro: @label (dezactivat)
