Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Operation
ta: செயல்
