Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Success
vi: Thành công

en: Amount
vi: Số lượng

en: Operation
vi: Thao tác
