Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Amount
cs: Částka

en: Operation
cs: Operace

en: Telephone number
cs: Telefonní číslo

en: @label (disabled)
cs: @label (vypnuto)
