Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Operation
cy: Gweithrediad
