Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Amount
is: Upphæð

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
