Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Operation
kk: Операция
