Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
