Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Timestamp
ru: Время

en: Success
ru: Успешно

en: Amount
ru: Сумма

en: Operation
ru: Действие

en: Wallet
ru: Кошелек

en: Product Name
ru: Название товара

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Telephone number
ru: Номер телефона

en: @label (disabled)
ru: @label (отключено)
