Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Amount
sv: Belopp

en: Operation
sv: Funktion

en: Telephone number
sv: Telefonnummer

en: @label (disabled)
sv: @label (inaktiverad)
