Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Operation
ast: Operación
