Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Success
de: Erfolg

en: Amount
de: Betrag

en: Operation
de: Aktion

en: Shipping
de: Versandkosten

en: Wallet
de: Brieftasche

en: Country Code
de: Landescode

en: Product Name
de: Produktname

en: Product Description
de: Produktbeschreibung

en: Telephone number
de: Telefonnummer

en: @label (disabled)
de: @label (deaktiviert)
