Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Success
et: Õnnestus

en: Amount
et: Kogus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: @label (disabled)
et: @label (keelatud)
