Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Success
he: הצלחה

en: Amount
he: כמות

en: Operation
he: פעולה

en: Shipping
he: משלוח

en: Telephone number
he: מספר טלפון
