Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Success
hi: सफलता

en: Operation
hi: काम
