Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Amount
id: Jumlah

en: Operation
id: Operasi

en: Shipping
id: Pengiriman

en: Telephone number
id: Nomor telepon

en: @label (disabled)
id: @label (dinonaktifkan)
