Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Amount
ja: 量

en: Operation
ja: 操作

en: Shipping
ja: 配送

en: Telephone number
ja: 電話番号

en: @label (disabled)
ja: @label (無効)
