Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ
