Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Amount
lv: Summa

en: Operation
lv: Operācija

en: Shipping
lv: Piegāde

en: @label (disabled)
lv: @label (atspējots)
