Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Success
pt: Sucesso

en: Amount
pt: Quantia

en: Operation
pt: Operação

en: Shipping
pt: Envio

en: Wallet
pt: Carteira

en: Country Code
pt: Código do País

en: Telephone number
pt: Número de telefone

en: @label (disabled)
pt: @label (desativada)
