Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Success
sk: Úspech

en: Amount
sk: Množstvo

en: Operation
sk: Operácia

en: Shipping
sk: Doručenie
