Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Product Description
th: รายละเอียดสินค้า
