Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Amount
tr: Miktar

en: Operation
tr: İşlem

en: Shipping
tr: Kargo

en: Telephone number
tr: Telefon numarası

en: @label (disabled)
tr: @label (devre dışı)
