Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Success
uk: Успіх

en: Amount
uk: Величина

en: Operation
uk: Дія

en: Shipping
uk: Доставка

en: Wallet
uk: Гаманець

en: Country Code
uk: Код країни

en: Transaction Summary
uk: Підсумок транзакції

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: @label (disabled)
uk: @label (вимкнено)
