Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Operation
af: Operasie
