Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Success
da: Succes

en: Amount
da: Beløb

en: Operation
da: Handling

en: Shipping
da: Forsendelse

en: Country Code
da: Landekode

en: Transaction Summary
da: Transaktionssammendrag

en: Telephone number
da: Telefonnummer

en: @label (disabled)
da: @label (deaktiveret)
