Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Success
fa: موفقیت

en: Amount
fa: مقدار

en: Operation
fa: عملکرد

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: @label (disabled)
fa: @label (غیرفعال)
