Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Operation
gl: Operación
