Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Amount
hr: Iznos

en: Operation
hr: Operacija

en: Shipping
hr: Dostava
