Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Success
hu: Sikeres

en: Amount
hu: Összeg

en: Operation
hu: Művelet

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Wallet
hu: Tárca

en: Country Code
hu: Országkód

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: Telephone number
hu: Telefonszám

en: @label (disabled)
hu: @label (letiltott)
