Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Success
pl: Sukces

en: Amount
pl: Ilość

en: Operation
pl: Czynność

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Telephone number
pl: Numer telefonu

en: @label (disabled)
pl: @label (wyłączone)
