Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Amount
lt: Suma

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
