Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Operation
be: Аперацыя
