Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
