Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Operation
eo: Operacio
