Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia
