Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Operation
gu: કાર્યો
