Vipps Recurring Payments (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ
