Vipps Recurring Payments (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (51 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Revisions
da: Versioner

en: Price
da: Pris

en: Customer
da: Kunde

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Changed
da: Ændret

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Apply
da: Udfør

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Initial charge
da: Start betaling

en: Parent id
da: Forælder ID

en: Delete all revisions
da: Slet alle revisioner

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Asc
da: Stigende

en: @date by @username
da: @date af @username

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
da: Er du sikker på, at du ønsker at gendanne @language-oversættelsen af versionen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
da: Gendan indholds som deles mellem oversættelser
