Vipps Recurring Payments (8.x-1.13-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Commerce
ru: Торговля

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация
