Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: About
ar: حول
