Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: About
az: Haqqında
