Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
