Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Interval
bg: Интервал
