Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
