Vipps Recurring Payments (8.x-1.18-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan
